Uudised

Rendikeskus.ee kutsub sind algavaks 2019/2020 talvehooajaks enda juurde tööle:

Kohe kui lumi on jäädavalt saabunud ning suusarajad jälle valmis, avame Kiviõli Seikluskeskuses Eesti suurima mäevarustuse rendi ning Kiviõli lumelaua- ja mäesuusakooli. Otsime oma meeskonda täiskohaga Rendimeistrit ning pädevat Mäesuusa- ja lumelauakoolitajat.

12525478_1051041884947507_159450733072692119_orentIMG_8699KOOLITUS

 

Rendimeister – Sinu igapäevatööks saab meie rõõmsate klientide nõustamine ja just neile sobiva rendivarustuse täpne eelseadistamine ning hooldamine. Koolitame sind kohapeal ise välja. Kui oled terav, kiire, pealehakkamist täis ning huvitud mäesuusa- ja lumelauamaailmast siis saad meie juures talvehooajal unustamatu kogemuse. Tööd jätkub kuniks hooag kestab, tavaliselt detsembri keskpaigast kuni märtsi lõpuni.

Mäesuusa- ja lumelauakoolitaja – Nagu ametinimetuski ütleb saab sinu igapäevatööks algajate treenimine harrastajateks ehk õnnetute voolimine õnnelikeks. Tule jaga oma aastatega kogunenud ja juba elegantseks lihvitud suusa- või lauasõiduoskusi meie tublide õpilastega !

IMG_89552

 

Vajadusel majutame teid mõlemaid Kiviõlis kohapeal, tööd saab teha ka osalise tööajaga (nädalavahetusteti on meid alati vähe), kõik mäehüved on meie tiimi igapäevase tööga kaasaskäiv privileeg, palk ning kõik muud tingimused eraldi kokkuleppel.

Kui tunned, et tahad tulla talvehooajaks Ida-Virumaale (veel parem kui oled sealt pärit) ja lisad meie tublile tiimile
särtsu juurde, siis saada meile oma CV ja kaaskiri teemal “miks just sina meile sobiksid”: info@rendikeskus.ee ja me võtame sinuga kindlasti ühendust! 

IMG_4483