Koolitused

KOOLITUSKOOLITUS2IMG_8585

Suusa-ja lumelauakoolitus

Pole oluline, kas libistad mäel oma esimesi meetreid või oled juba kogenud mäehunt, Tuhamäe suusa- ja lumelauakooli instruktorite käe all saad igal juhul osavamaks sõitjaks. Meie instuktorid on kogenud, kannatlikud ja tähelepanelikud ning õpetavad kõike, mida künka tippu jõudmiseks ja sealt tervena alla tulemiseks vaja läheb.  Tuhamäel on residentidena suusa- ning lauainstruktoritena ametis oma ala parimad: Stiina Liivrand, Valdo Kangur, Jevgeni Dernovoi, Vidrik Korp.

Grupikoolitus

80 min – 29€ osavõtja kohta (nädalavahetusteti algavad grupikoolitused kell 10:00, 12:00, 14:00 ja 16:00, nädala sees vastavalt eelnevale kokkuleppele instruktoriga).

Lumelaua ja suusa algõpe toimub tavaliselt grupikoolitusena, kus grupis on 2-10 õpilast. Õppetund kestab 90 minutit ning selle jooksul tutvutakse mäereeglite ja sõiduvarustusega, õpitakse õigesti kukkuma ning kukkumist vältima, harjutatakse pidurdamist ja pöördeid ning lõpuks ka mäetõstuki kasutamist.

Soovi korral toimuvad grupikoolitused ka osavamatele sõitjatele. Edasijõudnute koolitusel õpitakse pöörete sujuvat ühendamist, carvimist, hüppamist ja muid vigureid. Edasijõudnute grupikoolitusel osalejatelt eeldame algõppe läbimist või varasemat sõidukogemust.

Grupikoolitusele ootame õpilasi alates kaheksandast eluaastast.

Individuaalkoolitus 

60 min – 45€ (sobib lastele vanuses 5-8 a.)

80 min – 65€

Individuaalkoolitusel tegeleb instruktor vaid Sinuga või Sinu lapsega. Alla 8 aasta vanustele lastele grupikoolitus ei sobi, niisiis pakume nii noortele õpilastele AINULT individuaalkoolitust.

Kooligrupid

Teeme Teie jaoks mäelemineku võimalikult lihtsaks ja turvaliseks. Pärast saabumist saate meie käest juba valmis pandud mäepiletid ja sõiduvarustuse. Seejärel tutvustame mäekeskust ja nõlvadelt laskumise reegleid ning näitame ette, kuidas sõiduvarustust õigesti kasutada. Selgitame lühidalt suusa- ja lumelauasõidu põhitõdesid – kuidas pidurdada, pöörata ja õigesti kukkuda. Kõige lõpuks näitame ka mäetõstuki kasutamist.

Teadmised sõiduvarustuse ja nõlva kasutamisest on turvalise spordipäeva läbiviimiseks hädavajalikud!

PS. Tuletame meelde, et õpilastel olgu seljas talispordiks sobiv riietus. Samuti soovitame koduteel kandmiseks veel eraldi kuivad riided kaasa võtta.

Lisainfo saamiseks saatke meile kiri aadressile info@suusakoolitus.ee või helista: 56 222 044

 

 

Hind ei sisalda sõiduvarustuse renti ja mäepiletit (juhul kui pakkumises ei ole mainitud teisiti).

Vali koolitus:Individuaalkoolitus
Grupikoolitus